Nabízíme dezinfekci vnitřních prostor, úklid, vyklízecí a výškové práce. Tel: +420 602 216 111

Kdo jsme?
Augiášův chlév s.r.o. je úspěšná společnost působící v oblasti úklidu a třídění odpadů na hudebních festivalech a jiných kulturních akcích.

Koho hledáme?
Vyhlašujeme výběrové řízení na administrativní pracovnici / administrativního pracovníka. Hledáme zodpovědného a pečlivého člověka, který se nebojí samostatně pracovat s dokumenty, jednat s lidmi a úřady

Požadujeme:
Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, organizační schopnosti
Komunikační schopnosti
Práci s Microsoft Office (Word, Excel, PPT), sociální sítě
Proaktivní přístup
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
Bezúhonnost – čistý rejstřík trestů
Výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem, angličtina výhodou

Popis pracovní pozice:
Administrativní práce spojené s provozem společnosti
Podpora realizace akcí a pracovních týmů
Jednání s klienty, dodavateli, úřady a pracovníky
Příprava, kontrola a evidence smluvních dokumentů

Nabízíme:
Flexibilní pracovní dobu a práci z domova
Částečný pracovní úvazek
Finanční ohodnocení odpovídající dané pozici
Ekologické zaměření činnosti
Nástup od 1. 2. 2019 nebo dohodou
Pracovní smlouva na dobu určitou s perspektivou změny na HPP na dobu neurčitou

Máte zájem?
V tom případě nám prosím pošlete strukturovaný životopis a motivační dopis, a to nejpozději do 15.1.2019. Odpovíme Vám nejpozději do dvou týdnů od uvedeného data.
Augiášův chlév s.r.o.
Radlická 103/2485
150 00 Praha 5
info@a-ch.cz